ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


LIVONI 1895 bio Zobacz większe

LIVONI 1895 bio

KOD: 200sd82464

ID: 332191

ProducentLIVONI 1895

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Nowoczesne krzesło z drewna jesionowego. Zakrzywione oparcie i okrągłe siedzisko zdradzają podwójną duszę produktu: z jednej strony nawiązanie do szwedzkiej tradycji, z drugiej współczesny charakter. Regularne geometrie, określone grubości dla wygodnego i obszernego siedziska.
Szczegóły zakrzywionego oparcia sprawiają, że można go chwycić i przymocować bezpośrednio do blatu, co ułatwia czyszczenie.

Napisz opinię

LIVONI 1895 bio

LIVONI 1895 bio

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek