ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


LIVONI 1895 ciak Zobacz większe

LIVONI 1895 ciak

KOD: 200sd82457

ID: 332184

ProducentLIVONI 1895

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Krzesło o nowoczesnym i esencjonalnym designie, zrealizowane przy użyciu zaawansowanych technologii, które łączą w sobie elegancję, wytrzymałość i wygodę. Możliwość sztaplowania, dostępna z drewna bukowego lub dębowego, z drewnianym siedziskiem i oparciem o strukturze plastra miodu. Dostępny również z tapicerowanym siedziskiem na stelażu.

Napisz opinię

LIVONI 1895 ciak

LIVONI 1895 ciak

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek