ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


LIVONI 1895 dorothea Zobacz większe

LIVONI 1895 dorothea

KOD: 200sd82452

ID: 332179

ProducentLIVONI 1895

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Nowe krzesło Dorothea łączy w sobie design z esencjonalnym charakterem z kultowym rattanowym splotem oparcia. Cała rodzina składa się z krzesła, fotela i taboretu wykonanych z drewna jesionowego z oparciem pokrytym słomą wewnątrz drewnianej ramy oraz siedziskiem pokrytym podwójną warstwą skóry.
Grubość skóry, pochodzącej z najlepszych toskańskich garbarni, jest połączona z płótnem pod spodem, aby zagwarantować doskonałe trzymanie siedzenia. Idealny zarówno do użytku domowego, jak i kontraktowego.

Napisz opinię

LIVONI 1895 dorothea

LIVONI 1895 dorothea

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek