ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lumini Bossa 26w pendant light Zobacz większe

Lumini Bossa 26w pendant light

KOD: 200sd78657

ID: 328384

ProducentLumini

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Bossa to zdecydowanie najbardziej znana lampa produkowana przez wiodącego brazylijskiego producenta oświetlenia Lumini. Jej twórcą jest Fernando Prado, od dawna uznawany za wybitnego projektanta w Brazylii. Cechą szczególną lampy wiszącej Bossa, która zdobyła nagrody na całym świecie, jest jej system rozsyłu światła, który umożliwia zmianę oświetlenia z bezpośredniego na pośrednie przez pociągnięcie klosza. Jednocześnie odbłyśnik w kloszu zapobiega oślepianiu ludzi – lub zapobiega odbijaniu się źródła światła w szklanych stolikach.
Bossa jest dostępna w czterech różnych średnicach kloszy: 192 mm // 370 mm // 500 mm // 750 mm i w kolorze złotym oraz białym i czarnym.

Napisz opinię

Lumini Bossa 26w pendant light

Lumini Bossa 26w pendant light

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek