ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


maigrau Linn High V (vertical) Zobacz większe

maigrau Linn High V (vertical)

KOD: 200sd77494

ID: 327221

Producentmaigrau

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
LINN skośny i pionowy - gra światła,
cień i nakładka z subtelnym akcentem
japońskiej żywej sztuki
graficznie prosto przetłumaczone na naturalne i
uczciwe materiały najlepszego pochodzenia
LINN wypełnia pomieszczenie - zgodnie z naszym mottem -
„światłem i miłością „.

Podstawę lampy wykonaną z dębowych prętów w połączeniu z pierścieniem podstawy wykonanym ze stali malowanej proszkowo uzupełnia tekstylny abażur, który otacza lampę. Żarówka LED jest zawarta w dostawie. Zasilanie za pomocą ściemniacza przewodowego z możliwością ciągłego ściemniania. Gumowy kabel można w razie potrzeby zintegrować z drewnianym stojakiem. Przełączanie i ściemnianie nożne za pomocą ściemniacza sznurkowego.

Napisz opinię

maigrau Linn High V (vertical)

maigrau Linn High V (vertical)

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek