ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


maigrau Luca High Zobacz większe

maigrau Luca High

KOD: 200sd77485

ID: 327212

Producentmaigrau

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Asortyment opraw LUCA obejmuje pięć niezależnych lamp. Każdy z nich przekonuje eleganckim, liniowym wzornictwem i każdy jest dostosowany do konkretnej sytuacji w pomieszczeniu. Ekskluzywne materiały i precyzyjnie obrobione lite drewno sprawiają, że każda lampa przyciąga wzrok. Gama opraw oświetleniowych LUCA, idealna do tworzenia pożądanej atmosfery oświetleniowej, można bezstopniowo ściemniać. Wszystkie lampy z serii opraw oświetleniowych LUCA są dostarczane z odpowiednią żarówką najnowszej generacji.

„Grande Dame” wśród naszych lamp. Dzięki swojej wysokości i dużej jasności LUCA HIGH jest idealną lampą podłogową do większych pomieszczeń. Ale także jako lampka do czytania oprócz sofy, świetnie się prezentuje. Tutaj satynowana płyta czołowa z pleksiglasu na spodzie klosza zapewnia nieoślepiające i płynne oświetlenie.

Napisz opinię

maigrau Luca High

maigrau Luca High

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek