ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Marset Ambrosia 180 Black Zobacz większe

Marset Ambrosia 180 Black

KOD: 200sd74606

ID: 324333

ProducentMarset

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Punktem wyjścia dla Ambrozji było przywrócenie tradycyjnej lampy Linestra, aby ją unowocześnić i pokazać, że techniczny, zdecydowany projekt może być również poetycki. Linestra była początkowo linią światła, która przekształciła się w system modułowy, który można rozbudowywać w celu dostosowania do dowolnej przestrzeni. i delikatnie oświetli każdy rodzaj projektu. To właśnie rozproszone światło wypełnia przestrzeń, dodając jej piękna.
Ten system oświetlenia jest dostępny w czterech wstępnie ustawionych długościach, od 120 do 315 cm. Dostawki o długości 40 i 60 cm pozwalają określić wysokość, na której je zawiesisz. W ten sposób można dostosować ich odległość od sufitu, tworząc wizualnie niezakłócone kompozycje.
Świetlówka LED SMD 24V jest dostępna w trzech ciepłych temperaturach barwowych 2200K, 2700K i 3000K i oferuje regulację natężenia. Może być również zainstalowany na baldachimie, który zawiera sterownik, lub ukryty i wpuszczany.
Ambrosia zaczynała jako wyjątkowy i dekoracyjny element luksusowego butiku wielu marek w Madrycie. Pracownia Ciszak Dalmas wraz z Joanem Gasparem postanowiła go odświeżyć, starając się połączyć prostotę, funkcjonalność i estetykę. Jego liniowy i unikalny projekt, prawie płaski segment światła, został wykonany modułowo i asymetrycznie, aby stworzyć miękki i zaskakujący system oświetlenia.

Punktem wyjścia dla Ambrozji było przywrócenie tradycyjnej lampy Linestra, aby ją unowocześnić i pokazać, że techniczny, zdecydowany projekt może być również poetycki. Linestra była początkowo linią światła, która przekształciła się w system modułowy, który można rozbudowywać w celu dostosowania do dowolnej przestrzeni.
Jej konstrukcja wywodzi się z rurowej struktury z delikatnymi liniami, które mocuje się do sufitu, umożliwiając opadanie światła i delikatne oświetlić każdy rodzaj projektu. To właśnie rozproszone światło wypełnia przestrzeń, dodając jej piękna.
Ten system oświetlenia jest dostępny w czterech wstępnie ustawionych długościach, od 120 do 315 cm. Dostawki o długości 40 i 60 cm pozwalają określić wysokość, na której je zawiesisz. W ten sposób można dostosować ich odległość od sufitu, tworząc wizualnie niezakłócone kompozycje. Świetlówka LED SMD 24V jest dostępna w trzech ciepłych temperaturach barwowych 2200K, 2700K i 3000K i oferuje regulację natężenia. Może być również zainstalowany na baldachimie, który zawiera sterownik, lub ukryty i wpuszczany. Ambrosia zaczynała jako wyjątkowy i dekoracyjny element luksusowego butiku wielu marek w Madrycie. Pracownia Ciszak Dalma wraz z Joanem Gasparem postanowiła go odświeżyć, starając się połączyć prostotę, funkcjonalność i estetykę. Jego liniowy i unikalny projekt, prawie płaski segment światła, został wykonany modułowo i asymetrycznie, aby stworzyć miękki i zaskakujący system oświetlenia.

Napisz opinię

Marset Ambrosia 180 Black

Marset Ambrosia 180 Black

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek