ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Marset Atlas Zobacz większe

Marset Atlas

KOD: 200sd74602

ID: 324329

ProducentMarset

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Projektant Joan Gaspar przekształcił zwykłą żarówkę w reflektor, w prosty sposób podążając za jej obrysem i otaczając go. Ta zwieszana wersja lampy, podobnie jak reszta rodziny, dobrze dopasowuje się zarówno do instalacji indywidualnej, jak i w powtarzalnych seriach.
Podwieszany ATLAS pozwala na skupienie światła w dowolnym miejscu, szczególnie w tych miejscach, gdzie potrzebne jest oświetlenie bezpośrednie. Wszyscy członkowie rodziny Atlas są bardzo wszechstronni, co umożliwia łączenie wszystkich wersji z doskonałymi efektami wizualnymi i estetycznymi.

Napisz opinię

Marset Atlas

Marset Atlas

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek