ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Marset Bicoca Yellow Zobacz większe

Marset Bicoca Yellow

KOD: 200sd74592

ID: 324319

ProducentMarset

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Bicoca rodzi się z optymizmem rozjaśniania życia i towarzyszenia dobrym chwilom, gdziekolwiek jesteś. Ta nowa, kolorowa, lekka przenośna lampa rzuca intymne światło, które dodaje ciepła do wszystkich Twoich osobistych przestrzeni.
Wykonana z poliwęglanu lampa Bicoca zaczyna się od nałożenia podstawowych figur geometrycznych, z pochylanym kloszem, który kieruje światło.
Trzy oddzielne akcesoria zwiększyć użyteczność i wszechstronność lampy. Mocny magnes można przymocować do dolnej części urządzenia, co pozwala na umieszczenie go na metalowych powierzchniach - nawet na pionowych ścianach - wbrew grawitacji. Akcesoria do foteli można powiesić na podłokietnikach, oparciach sof lub wezgłowiach, dzięki czemu Bicoca można zabrać ze sobą do wszystkich osobistych miejsc do czytania. A metalowy dysk dyskretnie chowa się pod obrusem, mocując Twoją Bicoca do stołu.
Szeroka gama odcieni zapewnia opcję dla każdego gustu i każdej przestrzeni. Bicoca jest mała, poręczna, wszechstronna i autonomiczna.

Napisz opinię

Marset Bicoca Yellow

Marset Bicoca Yellow

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek