ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Marset Bohemia Green Zobacz większe

Marset Bohemia Green

KOD: 200sd74591

ID: 324318

ProducentMarset

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Wielkość światła Czechy są wyjątkowe. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że jest wykonany z dmuchanego szkła, ale jego rozmiar sprawił, że ta opcja była nie do utrzymania. Jej projektant, Joan Gaspar, pokonał to trudne wyzwanie, wybierając zamiast tego poliwęglan.
Rezultatem jest ekscytujący, organiczny, półprzezroczysty profil, który łączy dwie objętości w jeden kształt. Pozwala to na uzyskanie dużego abażuru w różnych kolorach, które nie kolidują z wnętrzem, które zawsze jest białe, dając nienaganne oświetlenie bez zanikania kolorów.
Kiedy jest włączony, Bohemia świeci białym światłem w dół, jednocześnie wzmacniając cień subtelnymi barwami i cieniami. Ta gra między cieniem a światłem definiuje te dwa tomy. Bohemia jest jasna i uderzająca, z wyjątkowym światłem, które ma zaskoczyć wszystkich widzów.

Napisz opinię

Marset Bohemia Green

Marset Bohemia Green

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek