ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Marset Chispa Zobacz większe

Marset Chispa

KOD: 200sd74586

ID: 324313

ProducentMarset

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Nowa kolekcja do użytku na zewnątrz musiała po prostu zawierać przenośną, ładowalną, bezprzewodową lampę, którą w dodatku można zostawić na zewnątrz. Chispa (Spark), zaprojektowany przez Joan Gaspar, ma certyfikat wodoodporności i akredytację IP44. Jego konstrukcja przywodzi na myśl lampę garażową, ale wysokiej jakości, lżejszą i niezwykle użyteczną, z trzema ustawieniami oświetlenia. Jest wyrafinowany i przekazuje ciepłe światło, zdecydowanie zaprojektowane jako akompaniament. Jego struktura jest chroniona przez kratkę, która obraca źródło światła, co czyni go naprawdę oryginalnym. W zestawie znajduje się również akcesorium umożliwiające zawieszenie.
Po włączeniu światło samo oświetla lampę, łagodząc jej barwę. Dostępne w kolorze pomarańczowym, niebieskim, zielonym oraz w specjalnej czarnej wersji z miedzianymi detalami, zaprojektowanej we współpracy z marką motoryzacyjną CUPRA. Chispa przywołuje kreatywność i pomysłowość, iskrę światła i zapłon.

Napisz opinię

Marset Chispa

Marset Chispa

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek