ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Mawa Design d28-eb-r Zobacz większe

Mawa Design d28-eb-r

KOD: 200sd73813

ID: 323540

ProducentMawa Design

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Zminiaturyzowana oprawa typu downlight do wbudowania z ramką montażową do montażu w sufitach z płyt kartonowo-gipsowych. Tylny moduł LED redukuje odblaski do minimum. Konwerter nie jest zawarty w dostawie i należy go zamówić osobno.
Lampa:
zaw. Lampa LED 3,3W, CRI<85, 400lm, EEI = A++ - A 9016 biały mat,
Mawa 9005 czarny mat
Reflektor Kolory:
Anodowany i polerowany na wzór stali nierdzewnej (standard), anodowany złoty, anodowany czarny

Zminiaturyzowana oprawa typu downlight do wbudowania z ramką montażową do montażu w sufitach z płyt kartonowo-gipsowych. Tylny moduł LED redukuje odblaski do minimum. Konwerter nie wchodzi w zakres dostawy i należy go zamówić oddzielnie.
Kolory obudowy:
RAL 9016 biały mat
mawa 9005 czarny mat
Kolory Odbłyśniki:
mawa-anodowany kolor srebrny
mawa-anodowany kolor złoty
Konwerter:
wył.
Wymiary:
ø lampa 50 mm
ø wycięcie w suficie 45 mm

Napisz opinię

Mawa Design d28-eb-r

Mawa Design d28-eb-r

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek