ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


MENU Abacus, Candle Holder | H 8,5 Zobacz większe

MENU Abacus, Candle Holder | H 8,5

KOD: 200sd72386

ID: 322113

ProducentMENU

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Elegancki w swojej prostocie świecznik Abacus z przezroczystego szkła borokrzemianowego wynosi światło świec na nowy poziom. Starannie uformowane w trzech różnych kształtach – niskim, średnim i wysokim – które równie dobrze sprawdzają się pojedynczo lub w grupach na palenisku, blacie lub półce, mocna sylwetka małego projektu wprowadza do przestrzeni miękkie, migoczące światło świec .

Materiały:
Borokrzemian
Wymiary:
H8,5:
H: 8,5 cm / 3,35"
Ø: 12 cm / 4,72"

Napisz opinię

MENU Abacus, Candle Holder | H 8,5

MENU Abacus, Candle Holder | H 8,5

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek