ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Mikodam 21 Pepe Cabinet Zobacz większe

Mikodam 21 Pepe Cabinet

KOD: 200sd70515

ID: 320242

ProducentMikodam

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Szafki Mikodam są nazywane zgodnie z ich rozmiarami.
21 Szafki mają 2 drzwi w 1 rzędzie (2x1) z jedną półką pośrodku
Szafki Pepe pozwalają na ustawienie własnego stylu, ponieważ można je zaprojektować tak, jak Ty życzenie. Znajdziesz tu wyjątkową okazję do generowania własnych projektów, wybierając korpus, drzwi i nogi do wyboru. Szafki są Twoim płótnem, a Twój dotyk czyni je wyjątkowymi. Korpus można wybrać spośród opcji drewna lub lakieru z matowym lub wysokim połyskiem. Do wyboru są nogi typu V, typu M, typu X i typu S. Drzwi mają te same opcje lakierowania co korpus, a także drewniane z unikalnymi wzorami czerpiącymi z natury.

Szafki Mikodam są nazywane zgodnie z ich rozmiarami.
21 Szafki posiadają 2 drzwi w 1 rzędzie (2x1) z jedną półką pośrodku
Szafka Pepe 21 pozwala na ustawienie własnego stylu, ponieważ może być zaprojektowana jako chciałbyś. znajdziesz wyjątkową okazję do generowania własnych projektów, wybierając korpus, drzwi i nogi do wyboru. Szafki są Twoim płótnem, a Twój dotyk czyni je wyjątkowymi. Korpus można wybrać spośród opcji drewna lub lakieru z matowym lub wysokim połyskiem. Do wyboru są nogi typu V, typu M, typu X i typu S. Drzwi mają te same opcje lakierowania co korpus, a także drewniane z unikalnymi wzorami czerpiącymi z natury
'')
Głębokość: 56 cm (22'')
Opcje materiałów i kolorów: Połączenie naturalnego drewna orzecha / dębu / forniru tekowego + płyty Mdf + powłoka na bazie akrylu.
Opcje wzorów drzwi: wzór Croc, wzór kwadratowy, wzór kopalny, lakier
Opcje nóg: typ M, typ V, typ X, typ S

Napisz opinię

Mikodam 21 Pepe Cabinet

Mikodam 21 Pepe Cabinet

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek