ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Milán Iluminación Astros 6932 Zobacz większe

Milán Iluminación Astros 6932

KOD: 200sd70384

ID: 320111

ProducentMilán Iluminación

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Ten system oświetlenia wprowadza harmonię do otoczenia i umożliwia tworzenie różnych konfiguracji. Ma to taki sam efekt, jak patrzenie na konstelacje na niebie – formy, które tworzą różne systemy, przenoszą nas w ten moment kontemplacji i spokoju. Jest to spokojne, otulające światło, dostępne w wersji wiszącej, podłogowej i stołowej, a także w oryginalnej wersji wiszącej, która łączy się ze ścianą. System o nieskończonej liczbie wariantów, który oferuje rozwiązania typowych sytuacji w projektowaniu oświetlenia: klatki schodowe, hole i duże przestrzenie, restauracje, które poszukują kameralnego oświetlenia na każdym stole
i pozwala dotrzeć w dowolne miejsce z jednego gniazdka. Ta możliwość oświetlenia jest szczególnie skierowana do sektora kontraktowego, gdzie projekty oświetleniowe wymagają spójności i jedności.

Kontemplując konstelacje.

Satynowy klosz z dmuchanego szkła opalowego triplex. Górne i dolne wsporniki ekranu z wtryskiwanego znalu. Wykończenie czarnym matowym lakierem (RAL 9005). Wspornik wewnętrzny oprawki G9 (x2) wykonany z wtryskiwanego znalu. Stalowa rura i podstawa. Wykończenia z matowego czarnego lakieru (RAL 9005). Włącznik powietrza w zestawie z 2-metrowym kablem. Możliwość dostosowania ściemniacza anteny.

200 X | H. 505 mm
2 x G9 Lámpara | Żarówka retrofit
LED 4,8 W Kod 2024 | CRI 80
600 (x2) lumenów | 2.700 K
Brak możliwości ściemniania | Nie ściemnialna
LED 3,5 W Kod 2990 | CRI 80
350 (x2) lumenów | 2.700 K
Ściemnianie | Możliwość ściemniania
Klasa I: Aislamiento básico
Klasa I: Podstawowa izolacja

Napisz opinię

Milán Iluminación Astros 6932

Milán Iluminación Astros 6932

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek