ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Milán Iluminación Baño 5857 Zobacz większe

Milán Iluminación Baño 5857

KOD: 200sd70378

ID: 320105

ProducentMilán Iluminación

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Baño to seria inspirowana reinterpretacją żarówki, przeprojektowanym klasykiem. Jej rozpraszający klosz wykonany jest z dmuchanego szkła i mocowany jest do sufitu lub ściany za pomocą klipsa ze stali nierdzewnej. Choć początkowo została zaprojektowana z myślą o łazience, jej ponadczasowość i prostota sprawiają, że sprawdzi się praktycznie w każdej przestrzeni. Seria występuje w dwóch różnych rozmiarach.

Odświeżony klasyk.

Lampa sufitowa z podstawą ze stali tłoczonej w kolorze białym. Rozpraszający klosz opalowe, satynowe szkło trawione kwasem. Szkło mocowane za pomocą zacisku ze stali nierdzewnej. Mniejszy model ma oprawki E14, natomiast większy model ma oprawki E27.
140mm | H. 200mm
1 x E27 Lampa standardowa | Żarówka standardowa
Retrofit LED Kod 2296 10 W
880 lumenów | 2.700 K
Ściemnianie | Możliwość ściemniania
Klasa I: Aislamiento básico
Klasa I: Podstawowa izolacja

Napisz opinię

Milán Iluminación Baño 5857

Milán Iluminación Baño 5857

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek