ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Mobliberica Wooden legs table Zobacz większe

Mobliberica Wooden legs table

KOD: 200sd68094

ID: 317821

ProducentMobliberica

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Stół rozkładany z blatem z ceramiki laminowanej szkłem i drewnianymi nogami o zmiennym przekroju. Blat jest dostępny w ponad 30 kolorach, które symulują wszelkiego rodzaju projekty. Nogi mogą być wykonane z jesionu lub możesz wybrać jeden z naszych jednolitych kolorów. Oferowany jest w 10 stałych i 10 rozsuwanych rozmiarach.

Stół rozkładany i stały. Wysokość 75 cm
Blat:
Blat wykonany z ceramiki laminowanej szkłem i zaokrąglonymi kształtami. Mobliberica, znana jako pionier w stosowaniu ceramicznych blatów, oferuje ponad 30 wykończeń, które między innymi imitują cement, rdzę lub mabel.
Rama:
Nogi z litego drewna o zmiennym przekroju.
Rozkładany stół:
Nogi na jednym końcu prowadnic stołu
Nogi z kółkami dla łatwego przemieszczania
Gumowe kółka zapobiegające zarysowaniom i hałasowi
Zintegrowany uchwyt umożliwia półautomatyczne otwieranie nadstawek
Ciąg dalszy wzór projektowy dotyczy rozszerzenia.

Napisz opinię

Mobliberica Wooden legs table

Mobliberica Wooden legs table

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek