ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


MOLTO LUCE Artis Matrix R Zobacz większe

MOLTO LUCE Artis Matrix R

KOD: 200sd67253

ID: 316980

ProducentMOLTO LUCE

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Artis dostępny jest z belką asymetryczną, podwójnie asymetryczną, a także w wersji z głowicą gondularną. Specjalnie zaprojektowany odbłyśnik powierzchniowy o swobodnym kształcie z fasetą łączy w sobie maksymalną wydajność z najlepszą możliwą kontrolą olśnienia wzdłużnego, zapewniając absolutnie jednorodne oświetlenie oświetlanej powierzchni. Obrót w zakresie od +15° do -15° umożliwia optymalne oświetlenie produktu dla różnych szerokości korytarzy i wysokości pomieszczeń, co gwarantuje doskonałe wrażenia zakupowe. Na życzenie Artis można również zamówić w specjalnych barwach światła Magic Colour, Magic White, Meat & Fish, Fruits & Vegetables, Bread oraz 3500K Premium CRI>90. Artis Matrix oferuje absolutną innowację, która po raz pierwszy umożliwia dostosowanie kąta wiązki na miejscu. Jeśli chcesz więcej światła na podłodze, nie ma problemu, po prostu ustaw żądaną jasność na reflektorze. Baner na 3 poziomie też powinien być podświetlony? Artis Matrix też to potrafi! Za pomocą oddzielnie dostępnego Light Guidera można również oświetlić banery na 3. poziomie.

Reflektor do wbudowania z optyką typu wallwasher
· malowanie mikrostruktury powierzchni
· odbłyśnik osadzony próżniowo, obracany o +/- 15°

Napisz opinię

MOLTO LUCE Artis Matrix R

MOLTO LUCE Artis Matrix R

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek