ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


MOLTO LUCE Bina Square PD Zobacz większe

MOLTO LUCE Bina Square PD

KOD: 200sd67244

ID: 316971

ProducentMOLTO LUCE

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Nowoczesna technologia Edge-Lighting ze specjalnie opracowanymi płytkami prowadzącymi światło łączy przejrzystą stylistykę ze smukłym stylem, tworząc funkcjonalną i zróżnicowaną rodzinę oświetlenia. Rodzina produktów została zaprojektowana jako system modułowy, dzięki czemu oprawy można idealnie dopasować do projektu. Oprawy sufitowe, wpuszczane i wiszące są dostępne w różnych średnicach od 400 mm do 1000 mm, a także w wersjach z rozsyłem bezpośrednim lub bezpośrednim/pośrednim. Idealna jednorodność dzięki zagłębionym dyfuzorom opalowym lub mikropryzmatycznym w połączeniu z ukośnie skierowanym do wewnątrz pierścieniem dekoracyjnym uzupełniają szczególnie atrakcyjny design. Bogactwo wariantów tworzy różnorodność w aranżacji wnętrz i umożliwia ekscytującą koncepcję oświetlenia w pomieszczeniu lub projekcie.

Super smukły zwieszak z aluminium
powierzchnia malowana proszkowo
klosz bezpośredni wpuszczany, mleczny lub mikropryzmatyczny
oprawa składa się z 3 części

Napisz opinię

MOLTO LUCE Bina Square PD

MOLTO LUCE Bina Square PD

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek