ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


MOLTO LUCE Bivio T Zobacz większe

MOLTO LUCE Bivio T

KOD: 200sd67237

ID: 316964

ProducentMOLTO LUCE

Wyślij wiadomość




sztuk


dni




Inne produkty z tej kolekcji:

Czy to na kredensie obok łóżka, czy w salonie, połączenie klasycznej tarczy z ekscytującą podstawą zawsze wygląda dobrze.

Materiał: aluminium · 1 x E27 · 230V · max. 9W LED Retrofit · wył. żarówka · możliwość przełączania · abażur należy zamówić osobno

Napisz opinię

MOLTO LUCE Bivio T

MOLTO LUCE Bivio T

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek