ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


MoodWood Arco | Confidenza 75-ruby red, basalt grey and capri blue Zobacz większe

MoodWood Arco | Confidenza 75-ruby red, basalt grey and capri blue

KOD: 200sd65923

ID: 315650

ProducentMoodWood

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Arco to kolekcja drewnianych siedzisk i mebli, które idealnie komponują się tworząc łuk. Możesz spersonalizować każdy produkt, wybierając różne kolory, a nawet po zakupie możesz zmieniać zdanie i kolory swojego siedzenia. Arco narodziło się z idealnego połączenia designu i komfortu. Dzięki dokładnym badaniom przeprowadzonym przez nasz zespół ds. rozwoju produktu każdy element można połączyć za pomocą prostej blokady. Nazwa kolekcji nawiązuje do pojęcia siły i trwałości.

Confidenza 75 to stołek przekąskowy zaprojektowany, aby stworzyć odprężającą atmosferę nawet w ulubionym barze, gdzie można usiąść i napić się kawy z przyjaciółmi. Confidenza po włosku oznacza „sekret”, więc celem jest zasugerowanie idei dzielenia się pomysłami i przemyśleniami. Stołek Confidenza 75 zbudowany jest na prostej konstrukcji składającej się z dwóch łuków, które spotykają się w połowie na perfekcyjną blokadę.
sklejka topolowa
H 750 | 330 zł | D 330

Napisz opinię

MoodWood Arco | Confidenza 75-ruby red, basalt grey and capri blue

MoodWood Arco | Confidenza 75-ruby red, basalt grey and capri blue

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek