ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


MoodWood Zero | Nassa-pistache green, basalt grey and capri blue Zobacz większe

MoodWood Zero | Nassa-pistache green, basalt grey and capri blue

KOD: 200sd65909

ID: 315636

ProducentMoodWood

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Produkcja MoodWood jest bezodpadowa. Zrównoważony rozwój jest naczelną zasadą marki, w rzeczywistości rozpoczęliśmy nową kolekcję o nazwie „zero”. W oparciu o zasadę zero waste zaprojektowaliśmy Delta, naszą kolekcję Lightning. Zbudowana na trzech różnych wysokościach 20, 30 i 120 cm Delta pochodzi z nieużywanych i nadwyżek materiałów.

Nassa to nasz wieszak na ubrania, ważny element ciepłego powitania gości. Możesz umieścić ją przy wejściu lub w sypialni, Nassa pasuje do każdej przestrzeni Twojego domu. Przydatna i wszechstronna, Nassa pozwala trzymać ubrania z dbałością o design.
sklejka topolowa
D 120 | P 4,5 / D 90 | P 4,5 / D 60 | P 4,5

Napisz opinię

MoodWood Zero | Nassa-pistache green, basalt grey and capri blue

MoodWood Zero | Nassa-pistache green, basalt grey and capri blue

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek