ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


MoodWood Arco | Tua-light walnut Zobacz większe

MoodWood Arco | Tua-light walnut

KOD: 200sd65908

ID: 315635

ProducentMoodWood

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Arco to kolekcja drewnianych siedzisk i mebli, które idealnie komponują się tworząc łuk. Możesz spersonalizować każdy produkt, wybierając różne kolory, a nawet po zakupie możesz zmieniać zdanie i kolory swojego siedzenia. Arco narodziło się z idealnego połączenia designu i komfortu. Dzięki dokładnym badaniom przeprowadzonym przez nasz zespół ds. rozwoju produktu każdy element można połączyć za pomocą prostej blokady. Nazwa kolekcji nawiązuje do pojęcia siły i trwałości.

Tua znaczy „twój”. To nasz pierwszy produkt stworzony z myślą o pełnej personalizacji i stworzony bezpośrednio do Twoich potrzeb. Zbuduj swoje własne krzesło Tua. Zaprojektowany tak, aby był całkowicie zablokowany. Tua można zmontować za pomocą tylko trzech śrub. Krzesło obraca się wokół sześcianu opracowanego w celu nadania różnych kątów tylnym i przednim nogom. Ta cecha sprawia, że Tua jest wygodna i pozwala zaoszczędzić miejsce w Twoim domu.
sklejka topolowa
H 860 | L 462 | str. 458
HS 447 | LS 440 | PS400

Napisz opinię

MoodWood Arco | Tua-light walnut

MoodWood Arco | Tua-light walnut

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek