ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


MORGEN Pole Table Zobacz większe

MORGEN Pole Table

KOD: 200sd65217

ID: 314944

ProducentMORGEN

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

POLE TABLE to stół potężnej postaci, He-Mana i naszego nowego estety w Team MORGEN. Stół z litego drewna wyróżnia się i dosłownie uzupełnia naszą kolekcję. Ciężki, a jednocześnie gładki, doskonały korpus bez ostrych krawędzi. Okrągły STOLIK POLE stoi solidnie na trzech nogach i nigdy się nie zachwieje.
POLE TABLE pokazuje swój szczególny urok w szczegółach: Cylindryczne mosiężne mankiety nadają POLE TABLE cennego akcentu i opisują naszą szczególną miłość do szlachetnych materiałów.
POLE TABLE to biżuteria i funkcjonalność. , występuje jako stół jadalny lub stolik pomocniczy.
Tworzymy indywidualne rozwiązania na zamówienie.
POLE TABLE wymiary:
POL TABLE okrągły: D70 - 140 cm x 35 cm / 45 cm / 60 cm / 75 cm
STOLIK SŁUCHAWKOWY prostokątny: 100 - 300 cm x 100 cm x 75 cm

talerz:
massiv dąb, olejowany
nogi stołu:
massiv dąb, połączone mosiężnym mankietem ze stołem

Napisz opinię

MORGEN Pole Table

MORGEN Pole Table

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek