ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


MORGEN Desk Zobacz większe

MORGEN Desk

KOD: 200sd65207

ID: 314934

ProducentMORGEN

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
BIURKO to dalszy rozwój serii mebli SZAFKA. Tutaj piękno i równowaga tworzą idealne połączenie z funkcją. Schowek jest ukryty, ale zapewnia szybki dostęp i optymalne wykorzystanie przestrzeni.

wymiary BIURKA:
133 x 50 x 74 cm
160 x 60 x 74 cm

BIURKO wykonane jest:
Ze sklejki pokrytej żywicą fenolową w kolorze MORGEN biały lub ciemny brąz
Z płyty MDF fornirowanej drewnem egzotycznym
Nominowany do German Design Award 2007 - Interior Innovation Award 2005
Projekt Sabine Mühlbauer

Napisz opinię

MORGEN Desk

MORGEN Desk

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek