ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


MOYA Forest Zobacz większe

MOYA Forest

KOD: 200sd65087

ID: 314814

ProducentMOYA

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Las to eksploracja drewna jako materiału, w sensie zachowania wszystkich dźwięków, cieni, ruchu i zapachów, które składają się na las. Akcent położony jest na odsłoniętą strukturę, która podkreśla precyzję rzemiosła i czas poświęcony na stworzenie tego dzieła. Drewniane żebra w naturalny sposób opływają siedzisko, tworząc gniazdo, miejsce zapewniające prywatność i wygodę w lesie. Wrażenie rozpoczyna się od umieszczenia w konstrukcji zestawu poduszek i ludzkiego ciała. W ten sposób wprowadzamy kolor i ruch, a przy każdym użyciu Lasu klient wybiera nową wiosnę. Krzesło to doskonale sprawdzi się we wnętrzach nowoczesnych, kojarzących się z naturą i może być połączeniem prostoty z tradycją. Ze względu na swoją czystość Forest może być używany zarówno jako wygodne krzesło do jadalni, jak i elegancki fotel lobby, który wnosi styl i intymność do przestrzeni publicznych.

"Nie tyle piękność lasów przemawia do ludzkich serc, co coś subtelnego, ta jakość powietrza emanująca ze starych drzew, która tak cudownie zmienia i odnawia zmęczonego ducha."
Roberta Louisa Stevensona

Las powstał w wyniku poszukiwań drewna jako materiału, w sensie zachowania wszystkich dźwięków, cieni, ruchów i zapachów lasu. Akcent położony jest na widoczną strukturę, która podkreśla precyzję rzemiosła i czas poświęcony na wykonanie tego mebla. Drewniane żeberka otaczają siedzisko i tworzą gniazdo – miejsce zapewniające prywatność i spokój w lesie. Wrażenie zaczyna się od umieszczenia poduszek i ludzkiego ciała w konstrukcji. W ten sposób wyrażane są kolory i ruchy, a ilekroć klient wykorzystuje swój las, ma nowe możliwości. Krzesło to doskonale sprawdzi się we wnętrzach nowoczesnych, połączonych z naturą, stanowiących jednocześnie połączenie prostoty z tradycją. Ze względu na swoją czystość, Forest może być używany zarówno jako wygodne krzesło do jadalni, jak i jako elegancki fotel w holu, który łączy się ze stylem i swojskością w przestrzeniach publicznych. ludzkich serc, za tę subtelną rzecz, tę jakość powietrza emanującą ze starych drzew, która cudownie zmienia i odnawia zmęczonego ducha.”
Robert Louis Stevenson

Napisz opinię

MOYA Forest

MOYA Forest

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek