ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


MOYA Viwo Zobacz większe

MOYA Viwo

KOD: 200sd65020

ID: 314747

ProducentMOYA

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Viwo przywołuje w nas poczucie dzieciństwa - wspomnienie odkrywania kształtów i równowagi w niekończącej się podróży, poprzez magię otaczających przedmiotów. Dla dziecka codzienność to świat fikcji. Elastyczna stalowa konstrukcja umożliwia delikatne przesuwanie górnej części fotela zgodnie z ruchami ciała człowieka. Naturalne barwy przenoszą w krainę komfortu i przyjemności, a jaskrawe podparcie wskazuje, gdzie przebiega granica z rzeczywistością - definiuje kontakt z podłożem, ze światem, który jest nam znany i zaprasza do jego poznawania. Siedząc w Viwo nie podlegasz już grawitacji.
„Człowiek od urodzenia dźwiga ciężar grawitacji na swoich barkach. Jest przykręcony do ziemi. Ale człowiek musi tylko zatonąć pod powierzchnią i jest wolny.”
Jacques Yves Cousteau

Viwo przywołuje w nas poczucie dzieciństwa – wspomnienie odkrywania kształtów i równowagi w niekończącej się podróży, poprzez magię otaczających przedmiotów. Dla dziecka codzienność to świat fikcji. Elastyczna stalowa konstrukcja umożliwia delikatne przesuwanie górnej części fotela zgodnie z ruchami ciała człowieka. Naturalne barwy przenoszą w krainę komfortu i przyjemności, a jaskrawe podparcie wskazuje, gdzie przebiega granica z rzeczywistością – definiuje kontakt z podłożem, ze światem, który jest nam znany i zaprasza do jego poznawania. Siedząc w Viwo nie podlegasz już grawitacji.
„Człowiek od urodzenia dźwiga ciężar grawitacji na swoich barkach. Jest przykręcony do ziemi. Ale człowiek musi tylko zatonąć pod powierzchnią i jest wolny.”
Jacques Yves Cousteau

Napisz opinię

MOYA Viwo

MOYA Viwo

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek