ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


MOYA Gala Zobacz większe

MOYA Gala

KOD: 200sd65015

ID: 314742

ProducentMOYA

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Na pierwszy rzut oka Gala jest mocna, ale też przemyślana i elegancka. Odczuwa się jednocześnie stabilność, siłę, trwałość, skromność i lekkość.
Gala dumnie popisuje się w przestrzeni
cichy i cichy, ogarnia całe pomieszczenie. Nogi stołu zwężają się w kierunku podłogi, co przesuwa jego środek ciężkości ku górze, która staje się płaszczyzną, na której wszystko się rozwija. i 3,5m. Wraz ze zmianą rozmiaru całkowicie zmienia się charakter stołu, gdyż jego największą wartością jest staranne zwymiarowanie estetyki potrzeb człowieka.

"Piękno jest nie do zniesienia, doprowadza do rozpaczy, dając nam na chwilę przebłysk wieczności, którą chcielibyśmy rozciągnąć na cały czas."
Albert Camus

Na pierwszy rzut oka Gala jest mocna, ale też przemyślana i elegancka. Daje się jednocześnie poczucie stabilności, siły, wytrzymałości, skromności i lekkości.
Gala dumnie popisuje się w przestrzeni
cichy i cichy, ogarnia całe pomieszczenie. Nogi stołu zwężają się w kierunku podłogi, co przesuwa jego środek ciężkości ku górze, która staje się płaszczyzną, na której wszystko się rozwija. i 3,5m. Wraz ze zmianą rozmiaru całkowicie zmienia się charakter stołu, którego największą wartością jest staranne zwymiarowanie estetyki ludzkich potrzeb. wieczności, którą chcielibyśmy rozciągnąć na cały czas”.
Albert Camus

Napisz opinię

MOYA Gala

MOYA Gala

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek