ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


MOYA Jov Zobacz większe

MOYA Jov

KOD: 200sd65013

ID: 314740

ProducentMOYA

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Jov to nowoczesny stół - prosty, oczyszczony, o wyraźnych i czystych liniach - który idealnie pasuje do każdego wnętrza. Wykonany jest z drewna i stworzony, by dyskretnie zwracać na siebie uwagę. Podpory są obracane względem blatu, co wprawia formę w ruch i czyni ją nietuzinkową. Choć zaprojektowany jako stół do jadalni, może również stać się częścią gabinetu lub biura, ponieważ zawiera monumentalną nutę. Jego dodatkową zaletą jest możliwość rozbudowy - z długości 1,6 m można go wydłużyć do 2,22 m, spełniając różnorodne wymagania.

"To jedna z moich mantr - skupienie i prostota. Proste może być trudniejsze niż złożone: Musisz ciężko pracować, aby oczyścić swoje myślenie, aby było proste. Ale w końcu warto, bo kiedy już się tam dostać, możesz przenosić góry”.
Steve Jobs

Jov to nowoczesny stół – prosty, oczyszczony, o wyraźnych i czystych liniach – który idealnie pasuje do każdego wnętrza. Wykonany jest z drewna i stworzony, by dyskretnie zwracać na siebie uwagę. Podpory są obracane względem blatu, co wprawia formę w ruch i czyni ją nietuzinkową. Choć zaprojektowany jako stół do jadalni, może również stać się częścią gabinetu lub biura, ponieważ zawiera monumentalną nutę. Jego wyjątkowa jakość wynika z faktu, że można go rozbudowywać – z długości 1,6 m można go wydłużyć do 2,22 m, spełniając różnorodne wymagania.
„To była jedna z moich mantr – skupienie i prostota. Prostota może być trudniejsza niż złożoność: musisz ciężko pracować, aby oczyścić swoje myślenie, aby było proste. Ale w końcu warto, bo kiedy już tam dotrzesz, możesz przenosić góry.”
Steve Jobs

Napisz opinię

MOYA Jov

MOYA Jov

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek