ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Mute Loop Zobacz większe

Mute Loop

KOD: 200sd64521

ID: 314248

ProducentMute

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Dwie kluczowe funkcje w nowoczesnym biurze – pochłanianie dźwięku i wydajne oświetlenie.

Utrzymanie Cię w akustycznej pętli świetlnej. Rozwiązanie problemów akustycznych i oświetleniowych w miejscu pracy ma kluczowe znaczenie. Loop zajmuje się obydwoma jednocześnie. Specjalna perforowana konstrukcja umożliwia pochłanianie dźwięku z góry iz dołu lampy.

Napisz opinię

Mute Loop

Mute Loop

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek