ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


nau design Bower Meeting Lounge Zobacz większe

nau design Bower Meeting Lounge

KOD: 200sd63716

ID: 313443

Producentnau design

Wyślij wiadomość




sztuk


dni




Inne produkty z tej kolekcji:

Bower to pierwsza kolekcja Goodrum przeznaczona na rynek komercyjny, która obejmuje stanowisko do pracy, fotel, salon konferencyjny oraz szereg regulowanych ekranów akustycznych. W przypadku „Bower” Goodrum chciał oderwać się od sztywności często kojarzonej z meblami biurowymi i wyłamywanymi. Zainspirowana pnącymi się gniazdami tworzonymi przez altanniki, seria „Bower” jest otwarta, organiczna i delikatna, wprowadzając naturalną i spokojną estetykę do miejsc pracy. Pionowe tkane elementy „Bower” wydają się rosnąć jak winorośl. Architektura tego projektu kontroluje również akustykę, ponieważ falujące kształty wychwytują i pochłaniają hałas. Do fotela i sali konferencyjnej można dodać regulowane ekrany akustyczne, tworząc wersje z wysokim oparciem i większą prywatnością. Całkowicie modułowa gama „Bower” została zaprojektowana z myślą o łatwości montażu na miejscu w miejscu pracy, z uwzględnieniem ograniczeń wagowych i wymiarów podnośnika.

Podstawa: jesion, jesion barwiony na czarno, dąb, orzech
Rama pionowa: jesion naturalny, jesion barwiony na czarno, dąb, orzech, polerowane aluminium, czarne aluminium, białe aluminium, grafitowe aluminium, mosiężne aluminium, brązowe aluminium
Splot tapicerski: Ecoustic wybór
Tapicerka: wybrane tkaniny i skóry
Wymiary:
Niskie oparcie: 1950 szer. x 860 gł. x 780 wys. mm
Wysokie oparcie: 1950 szer. x 860 gł. x 1435 wys. mm

Napisz opinię

nau design Bower Meeting Lounge

nau design Bower Meeting Lounge

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek