ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


nau design Bulbo Modular Table System Zobacz większe

nau design Bulbo Modular Table System

KOD: 200sd63709

ID: 313436

Producentnau design

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Inteligentna, elastyczna i nowoczesna kolekcja Bulbo obejmuje szereg elementów, które można wymieniać i łączyć ze sobą, tworząc stoły i taborety o różnych wysokościach i rozmiarach. Odpowiednio nazwana na cześć hiszpańskiego słowa oznaczającego światło, forma Bulbo jest inspirowana kształtem żarówki. Bubo oferuje technologię ładowania indukcyjnego, starannie ukrytą w zintegrowanym centralnym pudełku na stół.

Blat: czarny lub biały laminat, naturalny dąb, jesion, jesion bejcowany na czarno lub fornir orzechowy
Podstawa: jasnoszary, ciemnoszary, biały lub czarny lakier proszkowy
Wysokości: 750H / 550H / 350H mm
Wymiary blatu: 1100dia / 750dia mm
Opcje: Dostępne z pudełkiem na biurko lub bez, bezprzewodowe ładowanie Qi

Napisz opinię

nau design Bulbo Modular Table System

nau design Bulbo Modular Table System

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek