ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Neil David Cheers Chair Upholstered Zobacz większe

Neil David Cheers Chair Upholstered

KOD: 200sd63569

ID: 313296

ProducentNeil David

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Rama Cheers jest zbudowana ze stalowych rurek malowanych proszkowo na czarny mat. Oparcie i siedzisko z drewna jesionowego można zamówić w lakierze półmatowym, naszych bejcach lub naturalnym matowym wykończeniu. Ramiona mogą służyć do zawieszenia krzesła na stole w celu czyszczenia lub przechowywania.

WYMIARY
78,0 cm wys.
53,0 cm szer.
45,0 cm gł. siedziska
46,5 cm wys. siedziska

Napisz opinię

Neil David Cheers Chair Upholstered

Neil David Cheers Chair Upholstered

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek