ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Neil David Let's Dance Stool Zobacz większe

Neil David Let's Dance Stool

KOD: 200sd63553

ID: 313280

ProducentNeil David

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Stołek Let's Dance powstał z pomysłu stopniowego przesuwania się podnóżka, aby pasował do każdego wzrostu. Stopniowe podnoszenie podnóżka zapewnia ergonomiczne, zabawne rozwiązanie. Dostępne w satynowej stali nierdzewnej lub matowej czarnej powłoce proszkowej.
H=70 lub 75CM Wykończenie, Stal nierdzewna piaskowana, czarna lub surowa.

Napisz opinię

Neil David Let's Dance Stool

Neil David Let's Dance Stool

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek