ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


NEO/CRAFT Iris - pink/green 50 Zobacz większe

NEO/CRAFT Iris - pink/green 50

KOD: 200sd63544

ID: 313271

ProducentNEO/CRAFT

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Nagrody: zdobywca nagrody German Design Award 2016, zdobywca nagrody World Interiors News Award 2015, zdobywca nagrody Interior Innovation Award 2015, nagroda główna Lexus Design Award 2014
Oprawa wisząca Iris wygląda jak trwale opalizująca bańka mydlana. Jest wynikiem ambitnego rzemiosła i innowacji technologicznych. Moduł OLED zapewnia zarówno źródło światła, jak i oprawę, a opalizująca folia tworzy wrażenie nieustannie zmieniających się kolorów, zarówno w emitowanym świetle, jak i jego odbiciu.

ř 50 cm

Napisz opinię

NEO/CRAFT Iris - pink/green 50

NEO/CRAFT Iris - pink/green 50

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek