ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


NIC Design Cool 75 - washbasin Zobacz większe

NIC Design Cool 75 - washbasin

KOD: 200sd63253

ID: 312980

ProducentNIC Design

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Umywalka wisząca lub nablatowa z otworem przelewowym. cm 75x51xh12,5 Otwór na baterię.
Umywalka ma 3 otwory. Umywalka z 1 otworem lub 3 otworami na baterię jest dostępna tylko na zamówienie. W przypadku montażu naściennego zdecydowanie zalecamy 100 mm. wywiercony otwór i zastosowanie chemicznych żywic kotwiących.

Napisz opinię

NIC Design Cool 75 - washbasin

NIC Design Cool 75 - washbasin

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek