ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Nurus Basic Box H75 L80 Fixed Pedastal Zobacz większe

Nurus Basic Box H75 L80 Fixed Pedastal

KOD: 200sd60301

ID: 310028

ProducentNurus

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Wszystkie zamki w systemie do przechowywania Basic-Box są produkowane w wersjach kolorystycznych metalicznej szarości lub czarnej nieprzezroczystej. Czarne, nieprzezroczyste klawisze można również złożyć.
Szafki Basic-Box mogą być używane w obszarach biurowych, otwartych przestrzeniach lub jako wydajne wyspy do przechowywania. Ich gładkie, proste linie poprawią otoczenie, które próbujesz stworzyć. Można je wykorzystać do zorganizowania przestrzeni jako ściany działowej lub utworzenia obszaru o dużym zagęszczeniu. Dzięki swoim wymiarom i funkcjom kontenery mobilne Basic-Box System zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu elastycznych rozwiązań dla różnych potrzeb i nawyków pracy biur.
Szafy posiadają szeroką gamę produktów o różnej wysokości, szerokości i materiałach wykończeniowych.

wys. 75 x dł. 80 cm

Napisz opinię

Nurus Basic Box H75 L80 Fixed Pedastal

Nurus Basic Box H75 L80 Fixed Pedastal

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek