ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Oase biOrb TUBE Zobacz większe

Oase biOrb TUBE

KOD: 200sd58313

ID: 308040

ProducentOase

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
biOrb Water łączy wyjątkowy design z fascynującą funkcjonalnością akwarium i wyjątkową magią podwodnego świata. Opatentowany system filtrów sprawia, że woda jest czysta i przejrzysta.
BiOrb Water można indywidualnie skonfigurować, aby pomieścić małe ryby i naturalne lub sztuczne rośliny. Dzięki temu bezproblemowo wpasowuje się w każdą koncepcję przestrzeni lub wyróżnia się samodzielnie jako przyciągający wzrok element wodny.
Zintegrowane oświetlenie tworzy hipnotyzujące efekty w wodzie i zamienia biOrb w prawdziwą atrakcję, szczególnie w ciemnych pomieszczeniach. Urządzenie jest bardzo wygodne w konfiguracji, obsłudze i konserwacji, nawet dla tych, którzy nie mają wcześniejszego doświadczenia z akwariami.

BiOrb TUBE jest dostępny w kolorze białym lub czarnym (nawiązując do koloru pokrywy i podstawy akwarium) oraz jest dostępny w trzech różnych rozmiarach.
BiOrb TUBE jest idealny do projektowania podwodnych krajobrazów. Cylindryczny kształt pozwala na nieprzerwany panoramiczny widok 360°, co oznacza, że czarujący świat wewnątrz można oglądać ze wszystkich stron bez ramek i krawędzi, które przesłaniają większość konwencjonalnych akwariów.

Napisz opinię

Oase biOrb TUBE

Oase biOrb TUBE

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek