ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


OCQ bbqube | Table+Bench Zobacz większe

OCQ bbqube | Table+Bench

KOD: 200sd57179

ID: 306906

ProducentOCQ

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
OCQ specjalizuje się w tworzeniu zewnętrznych przestrzeni mieszkalnych i sprzedaje ekskluzywne kuchnie zewnętrzne. Teraz rozszerzyła swoją kolekcję o pasujące siedziska w formie bbqube | stół + ławka. Michael Schmidt zaprojektował dla firmy OCQ odporny na warunki pogodowe zestaw stół i ława wykonany z litego, poddanego obróbce termicznej drewna, który można przechowywać na zewnątrz przez cały rok.
Solidne drewno o grubości 55 mm ma elegancki, antyczny wygląd z delikatnym wykończeniem powierzchni, a same elementy są duże: długa wersja o długości 280 cm może z łatwością pomieścić do 12 osób. Dzięki głębokości siedziska 47 cm ławki są wyjątkowo wygodne.
W celu stworzenia trwałego produktu zdecydowano się na zastosowanie olejowanego, poddanego obróbce termicznej drewna jesionowego, którego twardość i odporność na warunki atmosferyczne stanowią przyjazną dla środowiska alternatywę dla drewna tropikalnego.

Stół + ława z olejowanego, poddanego obróbce termicznej drewna jesionowego, do użytku wewnątrz i na zewnątrz,
Wymiary stołu: 2.200 do 2.800 x 900 x 710 mm

Wymiary ławki: od 2.200 do 2.800 x 470 x 460 mm

Napisz opinię

OCQ bbqube | Table+Bench

OCQ bbqube | Table+Bench

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek