ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Oia by Barmat DUETO CLEAR coffee table Zobacz większe

Oia by Barmat DUETO CLEAR coffee table

KOD: 200sd56366

ID: 306093

ProducentOia by Barmat

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Stolik kawowy DUETO to wszechstronny mebel o ciekawych wymiarach, które sprawiają, że jest to mądry wybór. Może być używany jako pojedynczy element lub w wielu kombinacjach, tworząc większy obszar i dopasowując się do Twojej przestrzeni!
Materiały:
Calacatta | Nero Marquina | Carrara + Szkło Hartowane
Wymiary:
1000 x 1000 x 350 mm | 168 kg
Wyprodukowano w Portugalii.

Napisz opinię

Oia by Barmat DUETO CLEAR coffee table

Oia by Barmat DUETO CLEAR coffee table

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek