ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Roll & Hill Boden Table Lamp Zobacz większe

Roll & Hill Boden Table Lamp

KOD: 200sd40982

ID: 290709

ProducentRoll & Hill

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Boden to rzeźbiarska oprawa emanująca z nieregularnych punktów równowagi. Zaprojektowane z myślą o wszechstronnym zastosowaniu, komponenty są równie wyrafinowane jako pojedynczy element lub zainstalowane jako powtarzające się elementy architektoniczne lub grupy. Klosze Boden zawierają ściemnialne źródło LED i obracają się, aby kierunkowo rzucać światło. Projekt jest skomplikowany, wyrafinowany i elegancko wydajny.

Wymiary: dł. 28,5 cala / 72,18 cm x szer. 4,75 cala / 12 cm x wys. 11,95 cala / 30,3 cm
Materiały: mosiądz, aluminium

Napisz opinię

Roll & Hill Boden Table Lamp

Roll & Hill Boden Table Lamp

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek