ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Roll & Hill Bugia (Brushed brass) Zobacz większe

Roll & Hill Bugia (Brushed brass)

KOD: 200sd40981

ID: 290708

ProducentRoll & Hill

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Delikatna stalowa konstrukcja Bugii to oda do doskonałego kształtu pierścionków. Nazwa bezpośrednio przekłada się na „świecznik” po włosku
jednak oznacza to również „białe kłamstwo”. Elegancki design wykorzystuje minimalne środki, aby uzyskać uderzający efekt, przywołując kultowe świeczniki używane przed wynalezieniem elektryczności. Zaprojektowany przez Formafantasma, którego praktyka jest zakorzeniona w niuansach kulturowych i historycznych, ten świecznik również nawiązuje do ponadczasowej praktyki.

Wys. 5 cali/13 cm x szer. 5 cali/13 cm x gł. 8,5 cala/21 cm
Materiały: stal, skóra

Napisz opinię

Roll & Hill Bugia (Brushed brass)

Roll & Hill Bugia (Brushed brass)

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek