ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Roll & Hill Chamber Side Table (Black Walnut) Zobacz większe

Roll & Hill Chamber Side Table (Black Walnut)

KOD: 200sd40980

ID: 290707

ProducentRoll & Hill

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Stolik boczny Chamber jest jednym z serii elementów pierwotnie zaprojektowanych przez Post Company dla Inness, wiejskiego kurortu w dolinie Hudson przez twórcę smaku Taavo Somera, który czerpie wszystkie swoje wskazówki z otaczającego krajobrazu. Stabilny i dyskretny, Chamber opiera się na fundamentalnych koncepcjach prostoty, użyteczności i przejrzystości konstrukcji.

Wymiary: gł. 17 cali/43,2 cm x szer. 36 cali/91,4 cm x wys. 15 cali/38 cm
Materiały: amerykańskie drewno liściaste
CHMB-TABL-36-MAP: klon twardy
CHMB-TABL-36-OAK: biały dąb
CHMB-TABL-36-WAL : Czarny orzech

Napisz opinię

Roll & Hill Chamber Side Table (Black Walnut)

Roll & Hill Chamber Side Table (Black Walnut)

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek