ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Roll & Hill Cross 01 Polished brass Zobacz większe

Roll & Hill Cross 01 Polished brass

KOD: 200sd40975

ID: 290702

ProducentRoll & Hill

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Dwuwymiarowy kształt, po skrzyżowaniu z innym, staje się obiektem trójwymiarowym. To jest inspiracja dla serii świeczników autorstwa Bec Brittain - płaskie metalowe formy są połączone i trzymane razem przez mały skórzany zwornik, tworząc piękne stojące przedmioty.

wys. 4,5 cala/11 cm
szer. 4 cale / 10 cm
gł. 4 cale / 10 cm

Napisz opinię

Roll & Hill Cross 01 Polished brass

Roll & Hill Cross 01 Polished brass

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek