ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Roll & Hill Cross Bar Table (Black Walnut) Zobacz większe

Roll & Hill Cross Bar Table (Black Walnut)

KOD: 200sd40974

ID: 290701

ProducentRoll & Hill

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Ten wyrafinowany i minimalistyczny okrągły stół do jadalni ma pogrubione, toczone nogi o subtelnym, organicznym profilu. Detal krawędzi na górze jest uformowany do kształtu ludzkiej dłoni i miękki w dotyku. Skomplikowana, a jednocześnie elegancka drewniana stolarka nadaje temu stołowi poczucie rzemiosła i lekkości. Campagna ściśle współpracowała z Bowen Liu Studio przy udoskonalaniu stolarki do stołu poprzecznego. Ostateczna forma wiele zawdzięcza współpracy.

Wymiary: dł. 28 cali/71 cm x szer. 48 cali/122 cm x wys. 29 cali/73,5 cm
Materiały: amerykańskie drewno liściaste
CRBTC-48-MAP: klon twardy
CRBTC-48-WAL: czarny orzech

Napisz opinię

Roll & Hill Cross Bar Table (Black Walnut)

Roll & Hill Cross Bar Table (Black Walnut)

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek