ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Tonelli T5 Stone Zobacz większe

Tonelli T5 Stone

KOD: 200sd21164

ID: 270891

ProducentTonelli

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Stół do jadalni z centralną podstawą z matowego szczotkowanego marmuru, zmontowany z ciągłym słojem, aby podkreślić jego naturalność. Zewnętrzne boki są metalowe, wykończone metalicznym lakierem szczotkowanym.
Łączenie materiałów oraz duża liczba możliwych konfiguracji i wymiarów sprawia, że niezwykle łatwo można spersonalizować stół, wielką gwiazdę przestrzeni jadalnej. Metalowa płyta ze szczotkowanej stali nierdzewnej przyklejona do szklanego blatu służy zarówno do wyśrodkowania blatu, jak i końcowego wykończenia podstawy.
Konstrukcja z matowego szczotkowanego marmuru dostępna w kolorze Arabescato Orobico Gold, Tropikal Storm lub Domus White. Zewnętrzne boki w matowym szczotkowanym wykończeniu Titanio lub Terracotta. Blat z hartowanego szkła w ekstra przezroczystym kolorze, przyklejony do metalowej płytki ze szczotkowanej stali nierdzewnej. Podstawy dostępne w trzech różnych wymiarach, które mogą pomieścić szklane blaty o kształcie prostokątnym, kwadratowym lub okrągłym.

Napisz opinię

Tonelli T5 Stone

Tonelli T5 Stone

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek