ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Vibieffe 430 Opera Sofa Zobacz większe

Vibieffe 430 Opera Sofa

KOD: 200sd16116

ID: 265843

ProducentVibieffe

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Kolekcja Opera bada nowe trendy projektowe, aby klasyczne kształty były współczesne. Eleganckie sofy, zaokrąglone fotele i małe fotele oraz eleganckie stoły z marmurowymi blatami nadają Operze ponadczasowy charakter. Sofa charakteryzuje się liniowymi kształtami, które w połączeniu z miękkością obicia stają się niezwykle przyjemne dla oka. Szczególnie niskie siedzisko sprawia, że ten produkt jest wygodny i przyjemny. Idealny wybór do dekoracji przestrzeni towarzyskich i rodzinnych. Wiodącą rolę w kolekcji Opera odgrywa stół, zaprojektowany z ramą z drewna orzechowego Canaletto i blatem dostępnym w różnych rodzajach marmuru. Drobne detale tego stołu wnoszą styl i jakość do umeblowanych przestrzeni. Kolekcja Opera obejmuje również krzesło i mały fotel, oba charakteryzujące się osobliwym i obejmującym kształtem muszli
miękkie i przytulne, mają niezbędne nogi z drewna orzechowego Canaletto i mogą zaprojektować każdą przestrzeń w salonie, idealnie pasując do stołu Opera. Cała kolekcja łączy w sobie formalną elegancję i wygodę.

Dane techniczne
Rama: drewno kompozytowe i lite drewno jodłowe.
Wykończenie podstawy: orzech canaletto.
Poduszki siedziska: pianka poliuretanowa o różnej gęstości pokryta podgrzewanym włóknem poliestrowym.
Poduszki oparcia/rolka oparcia: pokryte włóknem silikonowo-poliestrowym. z wyściółką ze 100% bawełny.
Wypełnienie podstawy/ oparcia: pianka poliuretanowa o różnych gęstościach.
Wykończenie podstawy/oparcia: Skóra do wyboru.
Pokrycie: Tkanina lub skóra. Pokrycie z tkaniny całkowicie zdejmowane.

Napisz opinię

Vibieffe 430 Opera Sofa

Vibieffe 430 Opera Sofa

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek