ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Vibieffe 650 Nido Sofa Zobacz większe

Vibieffe 650 Nido Sofa

KOD: 200sd16102

ID: 265829

ProducentVibieffe

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Sofa 650 Nido charakteryzuje się szczególnie obejmującym i eleganckim designem z zakrzywionym profilem. Jego gładkie krzywizny przypominające gniazdo są zaproszeniem do powitania w jego przytulnym uścisku. Prostota sofy 650 Nido na nowo odkrywa wspomnienia z przeszłości w nowoczesnym wydaniu. Wraz z fotelem może elegancko uzupełniać zarówno tradycyjne, jak i nowoczesne meble.

Cechy techniczne
Rama: lite drewno jodłowe i wielowarstwowe
Sprężyny: jednokierunkowe elastyczne taśmy o wysokiej wytrzymałości
Wyściółka siedziska i oparcia: pianka poliuretanowa o różnej gęstości i pamięci, pokryta podgrzewanym włóknem poliestrowym
Stopy: czarny polerowany lakierowane drewno.
Pokrycie: Nieusuwalne pokrycie z tkaniny lub skóry.

Napisz opinię

Vibieffe 650 Nido Sofa

Vibieffe 650 Nido Sofa

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek