ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Wever & Ducré BEBOW 2.0 Zobacz większe

Wever & Ducré BEBOW 2.0

KOD: 200sd6916

ID: 256643

ProducentWever & Ducré

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Bebow zachwyca nowoczesnymi, geometrycznymi kształtami oraz minimalistycznym i architektonicznym charakterem. Te specyficzne cechy sprawiają, że oprawa przyciąga wzrok. Nie tylko rzucasz na to okiem, ale przyglądasz się bliżej, ponieważ jesteś ciekawy, jak naprawdę działa. Ten wszechstronny produkt można zamontować na suficie lub w wersji wiszącej, w zależności od tego, jaki projekt preferujesz w swoim domu. Istnieją fajne mutacje oświetlenia, których można użyć do ustawienia specjalnych akcentów świetlnych. Oczywiście pracujemy z najnowszą technologią LED, która pomaga zwiększyć efektywność energetyczną. Według nas fajna sprawa. Co myślisz?

LED 55W
Kolor: biały sygnałowy
Dostępne kolory: biały sygnałowy | kruczo czarny
Barwa światła: 3000K
Rozmiar: 787 x 463 x 270 mm

Napisz opinię

Wever & Ducré BEBOW 2.0

Wever & Ducré BEBOW 2.0

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek