ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Wever & Ducré WIRO INDUSTRY 1.0 Zobacz większe

Wever & Ducré WIRO INDUSTRY 1.0

KOD: 200sd6649

ID: 256376

ProducentWever & Ducré

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Każdy, kto mówi, że „diamenty są najlepszymi przyjaciółmi dziewczyny”, nie zna jeszcze naszych WIRO!
Bo stylowe oprawy autorstwa architekta i projektanta Bernda Steinhubera podbiją Twoje serce. Wyglądają jak szkic narysowany w powietrzu i można je zawiesić pojedynczo lub w zestawie – nawet w różnych rozmiarach. Więc wybierz swój ulubiony kształt i łącz! Puść wodze fantazji z diamentem, kulą ziemską i przemysłem. W tym za lekką atmosferę. Ponieważ te szalone światła są również tak elastyczne, jak to tylko możliwe.
Wiro to modna oprawa wykonana z drutu i dostępna w kolorze rdzawym lub czarnym. Pokazuje delikatny, niemal przezroczysty design, który doda awangardowego charakteru Twoim pomieszczeniom. Ciepłe, nastrojowe światło świec (2200 K, 2700 K) i łatwa w obsłudze funkcja ściemniania zmienią Twój dom lub restaurację w wyjątkowe miejsce, które można dowolnie zaaranżować w zależności od okazji. Możesz imprezować, zjeść romantyczną kolację lub po prostu poczytać dział sportowy. Ty decydujesz teraz, a Wiro zapewnia odpowiednie światło.

E27 maks. 60W
Kolor: jasnoszary
Dostępne kolory: jasnoszary | kruczo czarny
Rozmiar: ø500 x 364 mm

Napisz opinię

Wever & Ducré WIRO INDUSTRY 1.0

Wever & Ducré WIRO INDUSTRY 1.0

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek